Sweet Grace Gél na pranie

Kód: 381
Neohodnotené
€19,60
Skladom (2 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Voňavé a čisté prádlo s vôňou Sweet Grace.

Vyprať, usušiť, navoňať a znovu! Nádych mučenky (marakuja), čaju a pačuli poskytnú každému kúsku vášho prádla špeciálnu voňavú starostlivosť, ktorú si zaslúži. Čisté a voňavé prádlo, ktoré spríjemní deň každému!

Koncentrát jemného pracieho prostriedku je čistý a voňavý s neškodnými prísadami. Je to prací prostriedok pro všetky typy látok. Je koncentrovaný, čo znamená menej odpadu. Má osviežujúci účinok vďaka zloženiu mikrokapsulí CAPS. Vhodný na pranie pri  teplote 30-95 °C. Šetrný k pokožke a textilu (bez bielidiel a farbív). Dermatest: vynikajúcí. Ochrana proti vodnému kameňu v práčke a na textile. Ochrana farieb pre žiarivé farby.  Objem 1000 ml je na 60 praní.

Dávkovanie pomocou priloženej odmerky: 16 ml na 4 kg prádla, 25 ml na 6 kg prádla.

Firma Bridgewater Candle vznikla v roku 1998 v Južnej Karolíne (USA) a rýchlo sa stala lídrom na trhu so sviečkami pre svoj čistý spôsob spaľovania sviečok, intenzívne vône a zanietený predajný tím.

Všetky produkty sú vyrábané in-house v USA a spĺňajú prísne medzinárodné štandardy (IFRA). Produkty neboli testované na zvieratách.

Dodatočné parametre

Kategória: Aromaterapia
Kolekcia: Sweet Grace
Sezóna: celoročné dekorácie a doplnky
Veľkosť: 1000ml.
Vôňa: orientálna