Vonný sáčok pre všetkých milovníkov dyňového korenia. Hrejivá, upokojujúca vôňa kardamónu, pomarančovej kôry, škorice a dyne.  Vonné sáčky môžete umiestniť do kúpeľní, šatníkov a skríň a rozvoňať tak...
4,80
Dostupnosť: Kontaktujte nás

Vonný sáčok pre všetkých milovníkov dyňového korenia. Hrejivá, upokojujúca vôňa kardamónu, pomarančovej kôry, škorice a dyne. 

Vonné sáčky môžete umiestniť do kúpeľní, šatníkov a skríň a rozvoňať tak svoje prádlo. Hodia sa všade tam, kde potrebujete udržať príjemnú vôňu.

Firma Bridgewater Candle vznikla v roku 1998 v Južnej Karolíne (USA) a rýchlo sa stala lídrom na trhu so sviečkami pre svoj čistý spôsob spaľovania sviečok, intenzívne vône a zanietený predajný tím.

Všetky produkty sú vyrábané in-house v USA a spĺňajú prísne medzinárodné štandardy (IFRA). Sáčky sú vyrobené z netoxickej zmesi vermikulitu a vône. Vermikulit je prirodzene sa vyskytujúci minerál, ktorý sa extrahuje z pôdy. Obaly sáčkov sú vyrobené z recyklovaného papiera, ktorý je biologicky odbúrateľný. Produkty neboli testované na zvieratách.

Vôňakorenistá
Veľkosť115 ml
KolekciaHarvest Pumpkin
Sezónajeseň
loader  Načítavam hodnotenia...

Prečo nakupovať u nás?