Dark Honey The Candledust darčeková tuba

Kód: 1045
Novinka
Neohodnotené
€35
Skladom (>5 ks)

Vôňa Dark Honey je kombinácia vône tmavý lesný med prepletený nádychom tabaku. Mnohým z vás sa to bude páčiť.

 

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Doba horenia ~ 140 hod.  + 20 knôtov v sade (doba horenia jedného knôtu ~ 8-10 hod). Knôty nájdete vo vnútri tuby pod uzáverom s návodom.

Candledust je jedinečná sviečka! Sviečka je vyrobená z rastlinného vosku s vôňou z  kvalitných olejov (ktoré majú certifikát IFRA) - vďaka tomu pri horení neuvoľňuje škodlivé látky, sadze ani výpary a horí o 60% čistejšie ako ostatné sviečky. Sviečky sú ručne vyrábané v Estónsku.

Sviečka Candledust popustí uzdu tvojej kreativite a umožní jej dosiahnuť nové výšiny. Navyše už nemusíš premýšľať, čo s tvojou použitou nádobou na sviečku, jednoducho ju opäť naplníš prachom.

Je to naozaj jednoduché! Vyber si nádobu, ktorá je nehorľavá a má priemer aspoň 8 cm (potom sa taviaci vosk zo sviečky na nádobe neprichytí). Nasyp prach do nádoby a vlož knôt do prachu, pričom koniec knôtu nechaj ~0,5 cm vonku. Zapáľ a vychutnaj si príjemnú atmosféru!

Zhasnutie sviečky: plameň sviečky uhas pomocou tlmiča sviečky. Ak budeš zhasínať fúkaním, dávaj pozor, aby sa  prach zo sviečky nevysypal z nádoby.

Opätovné použitie sviečky: Ak zostane dostatok knôtu, môžeš ju znova zapáliť ako bežnú sviečku. Doba horenia jedného knôtu je približne 8-10 hodín. Ak knôt vyhorel, odstráň stvrdnutú časť, naplň nádobu prachom zo sviečok, vlož nový knôt a zapáľ.

Existujú tri spôsoby, ako môžeš sviečku znova použiť:
• Rozdrv stvrdnutý vosk na prášok, nasyp nový prášok na vrch a vlož knôt do prášku, aby si získala úplne novú a sviežu sviečku.
• Ak ti zostalo dosť knôtu, použi ako normálnu sviečku, stačí znova zapáliť sviečku.
• Vyhoď stvrdnutý vosk a vlož nový knôt do prášku.